Welcome to our online store!

BOSCH 0001231033 Mótair tosaithe do Mercedes Benz

Cur síos gairid:

Inneall Tosaithe BOSCH

 

001231033

 

  • Am Seachadta: 30- 45 lá
  • Bharántas: Ráthaíocht 1 Bliana
  • Coinníollacha: 100% Aonad nua tógtha chun sonraíochtaí OEM a chomhlíonadh
  • Cur síos ar an táirge: 24V 4.0KW 9T CW
  • Meáchan: 9.00kg


Sonraí Táirge

Fúinn

Cód OEM

Cáilíocht

Clibeanna Táirge

Voltas (V) 24
Cileavata (kW) 4.0
Fiacla 9
Rothlú CW
Trastomhas flange (mm) 89.0
Cón Srón
Cineál Gléasta flange
Poill Gléasta 3
Poill Snáithithe 0
50 Teirminéal M6

BOSCH 0001231033
FEAR 36262016003
BOSCH 0001231133
MERCEDES-BENZ A0061512203
OSCH 0001263015
BOSCH 0001263016
BOSCH 0001263049
BOSCH 0001263050
MERCEDES-BENZ 0061512201
MERCEDES-BENZ A0061512201
ER MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 1998 - 2004 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 2004 - 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K -
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K 1998 - 2004 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 -
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 A 2004 - 4249cc, 177HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 AK 2004 - 4249cc, 177HP1627111671(1) 603aecf69c5f409822f90408cdf1641


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Is é ár gcuideachta - Nitel Motors monaróir den scoth de tosaithe laghdaithe fearas agus a chomhpháirteanna.Táimid tar éis dul thar an gCóras Cáilíochta Idirnáisiúnta ISO/TS 16949-2009 go docht.I measc ár dtáirgí sásta Delco 38MT agus 39 sraith MT, sraith Bosch, sraith Mitsubishi, sraith Prestolite, sraith Hitachi, níos mó ná 10 sraith agus 100 múnlaí mótair tosaigh.Oireann ár gcuid táirgí do go leor cineálacha inneall agus Trucailí, mar shampla innill Cummins, innill Deutz, Trucailí Freightliner, Trucailí Idirnáisiúnta, innill Caterpiller, Trucailí Volvo, Trucailí Mack, Trucailí Renault, Trucailí DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucailí, Trucailí Mercedes, Trucailí Isuzu, Nissan Trucks, innill Weichai Power, Sinotruk, innill DCEC, innill CCEC, innill Díosail Shanghai, innill Díosail Dalian agus mar sin de.
    táimid an-mhuiníneach, nuair a bhíonn tú ag obair linn, gur féidir linn brabús forbartha coitianta a lorg.
    Ráthaímid an caighdeán.

    Ráthaímid an tseirbhís.
    Ráthaímid an t-am úsáideach.
    Ráthaímid an t-am seachadta.
    Creid sinn, Roghnaigh sinn, Tar chugainn.
    Innill NITEL
    Soghluaiste |Whatsapp |Comhrá: +86 13326253833
    Ríomhphost: carina-motors@hotmail.com
    Idirlíon: www.nitel-motors.com
    0001231002 BOSCH
    0001231033 BOSCH
    0001231133 BOSCH
    0041518401 MERCEDES
    004151840180 MERCEDES
    0051512001 MERCEDES
    005151200180 MERCEDES
    005151220180 MERCEDES
    0061512201 MERCEDES
    006151220180 MERCEDES
    0061512203 MERCEDES
    006151220380 MERCEDES
    063522310330 MAGNETI MARELLI
    06372112010 MAGNETI MARELLI
    0986017240 BOSCH
    101112 KUHNER
    101112P KUHNER
    10479626 DELCO
    11.130.728 ISKRA / LETRIKA
    114523 POST
    115514 POST
    120-20134 ROBERT'S
    1516660R DAF
    18364N WAI/TRASPO
    19084014 DELCO
    19084201 DELCO
    19637N WAI/TRASPO
    20401556 REAL
    220278 BHÍ SÉ
    260-23204 DIXIE
    33947 AGUS SIN
    36262016003 FEAR
    45-4299 ELSTOCK
    458177 VALEO
    551.503.093
    6010655 SANDO
    72735769 MAILLE
    860321 PRESTOLITE
    88212389 POWERMAX
    8846 CEVAM
    8EA012586-011 Dia duit
    8EA737540-001 Dia duit
    A0041518401 MERCEDES
    A004151840180 MERCEDES
    A0051512001 MERCEDES
    A005151200180 MERCEDES
    A005151220180 MERCEDES
    A0061512201 MERCEDES
    A006151220180 MERCEDES
    A0061512203 MERCEDES
    A006151220380 MERCEDES
    AEY2158 ELECTRO CAR
    AZF4507 ISKRA / LETRIKA
    BOS0001231033 WOODAUTO
    BOS0001231133 WOODAUTO
    BOS0986017240 WOODAUTO
    CS1112 CODANNA HC
    CST10655 HELMET
    CST10655AS HELMET
    CST10655ES HELMET
    CST10655GS HELMET
    CST10655OS HELMET
    CST10655RS HELMET
    DRS 7240 DELCO
    DS8350 DELCO
    EAA-121094 EAA
    IS0728 ISKRA / LETRIKA
    LRS02626 LUCAS
    MAHMS141 WOODAUTO
    MQS1112 MAGNETI MARELLI
    MS141 MAILLE
    S0037 AS-PL
    SG0024 GHIBAUDI
    STB1112 KRAUF
    STB2112 KRAUF
    STB5112 KRAUF
    STD1112 KRAUF
    STM916 ROLLCO
    STP1112 KRAUF
    STR50105 WOODAUTO
    STR50420 WOODAUTO
    TS-6200 DIXIE
    0986021083 BOSCH
    MS 141 MAILLE
    STRL112 3EFE
    MAV126550 SIOM
    CGB-27240 AINDE
    RNL1724 RNL
    LRS2626 LUCAS

    Maidir le cáilíocht, déanaimid rialú docht ar roghnú na n-amhábhar, cuirimid gach cigireacht i bhfeidhm agus muid ag dul isteach sa mhonarcha, agus leanann an próiseas táirgthe go docht le caighdeáin ghrád cáilíochta ISO/TS 9000 agus ISO/TS 16949.Agus tugann an chuideachta isteach trealamh tástála DV Ceanada allmhairithe chun tástáil 100% a thástáil go cuimsitheach i gcomhréir dhlúth le caighdeáin an tionscail chun a chinntiú go gcomhlíonann gach táirge caighdeáin intíre agus na caighdeáin cháilíochta comhfhreagracha san Eoraip, ionas gur féidir le custaiméirí na táirgí a úsáid le muinín.

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é