Welcome to our online store!

Malartach-0124655012

Cur síos gairid:

124555036, 124655012, 124655019, 12465550, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRAS3413, LRA3413, LRA3413, 5010589551, 742046317, 710546317, 742046317, 74,0862899, 20466317, 20849352, 208508236, 2142


Sonraí Táirge

Fúinn

Cód OEM

Feithiclí is infheidhme

Clibeanna Táirge

0124655012 Voltas (V) 24
Aimpéar (A) 110
Rothlú CW
Cineál ulóige Seasta
Pulley Grooves 8
Trastomhas ulóige (mm) 73
Teirminéal B+ (30) M8
Cód breiseán 167

  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Is é ár gcuideachta - Nitel Motors monaróir den scoth de tosaithe laghdaithe fearas agus a chomhpháirteanna.Táimid tar éis dul thar an gCóras Cáilíochta Idirnáisiúnta ISO/TS 16949-2009 go docht.I measc ár dtáirgí sásta Delco 38MT agus 39 sraith MT, sraith Bosch, sraith Mitsubishi, sraith Prestolite, sraith Hitachi, níos mó ná 10 sraith agus 100 múnlaí mótair tosaigh.Oireann ár gcuid táirgí do go leor cineálacha inneall agus Trucailí, mar shampla innill Cummins, innill Deutz, Trucailí Freightliner, Trucailí Idirnáisiúnta, innill Caterpiller, Trucailí Volvo, Trucailí Mack, Trucailí Renault, Trucailí DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucailí, Trucailí Mercedes, Trucailí Isuzu, Nissan Trucks, innill Weichai Power, Sinotruk, innill DCEC, innill CCEC, innill Díosail Shanghai, innill Díosail Dalian agus mar sin de.
    táimid an-mhuiníneach, nuair a bhíonn tú ag obair linn, gur féidir linn brabús forbartha coitianta a lorg.
    Ráthaímid an caighdeán.

    Ráthaímid an tseirbhís.
    Ráthaímid an t-am úsáideach.
    Ráthaímid an t-am seachadta.
    Creid sinn, Roghnaigh sinn, Tar chugainn.
    Innill NITEL
    Soghluaiste |Whatsapp |Comhrá: +86 13326253833
    Ríomhphost: carina-motors@hotmail.com
    Idirlíon: www.nitel-motors.com
    BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA 3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT FEITHICLÍ IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT FEITHICLÍ IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT FEITHICLÍ IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Déan Mionsamhail Cineál Bliain Eolas
    Trucailí RENAULT KERAX 460.32 2006 - 12800cc, 461HP
    Trucailí RENAULT KERAX 500.32 2006 - 12800cc, 500HP
    Trucailí RENAULT MAGNUM Dxi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440HP
    Trucailí RENAULT MAGNUM DXi 13 460.18 T 2006 - 12800cc, 461HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500HP
  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é