Welcome to our online store!

Malartach-0120488291

Cur síos gairid:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333,440, 98660043827400, 33 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3,255,439, 3,283,780, 894,300, 986,041,090, 986,047,870, 1,244,492, 1,267,235, 1,274,480, 1,350,515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943,357,261, F063075, 1,177,464, 11,209,422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72,735,586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91,540,702, 91,541,502, 91,549,902, 9154990280, 95,407,002, 101,542,002, 101,548,202, 101,548,902, 10154890280, 101,549,202, 10154920280, 10,548,902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A9201546589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Sonraí Táirge

Fúinn

Cód OEM

Feithiclí is infheidhme

seirbhíse

Clibeanna Táirge

0120488291 Aimpéar (A) 100
Rothlú CW
Cineál ulóige Gan feistithe
Cineál ulóige Seasta
Pulley Grooves 2
Cód breiseán 243

  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Is é ár gcuideachta - Nitel Motors monaróir den scoth de tosaithe laghdaithe fearas agus a chomhpháirteanna.Táimid tar éis dul thar an gCóras Cáilíochta Idirnáisiúnta ISO/TS 16949-2009 go docht.I measc ár dtáirgí sásta Delco 38MT agus 39 sraith MT, sraith Bosch, sraith Mitsubishi, sraith Prestolite, sraith Hitachi, níos mó ná 10 sraith agus 100 múnlaí mótair tosaigh.Oireann ár gcuid táirgí do go leor cineálacha inneall agus Trucailí, mar shampla innill Cummins, innill Deutz, Trucailí Freightliner, Trucailí Idirnáisiúnta, innill Caterpiller, Trucailí Volvo, Trucailí Mack, Trucailí Renault, Trucailí DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucailí, Trucailí Mercedes, Trucailí Isuzu, Nissan Trucks, innill Weichai Power, Sinotruk, innill DCEC, innill CCEC, innill Díosail Shanghai, innill Díosail Dalian agus mar sin de.
    táimid an-mhuiníneach, nuair a bhíonn tú ag obair linn, gur féidir linn brabús forbartha coitianta a lorg.
    Ráthaímid an caighdeán.

    Ráthaímid an tseirbhís.
    Ráthaímid an t-am úsáideach.
    Ráthaímid an t-am seachadta.
    Creid sinn, Roghnaigh sinn, Tar chugainn.
    Innill NITEL
    Soghluaiste |Whatsapp |Comhrá: +86 13326253833
    Ríomhphost: carina-motors@hotmail.com
    Idirlíon: www.nitel-motors.com
    BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469 103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033GB3010
    BOSCH 6033GB3023
    BOSCH 6033GB3047
    BOSCH 6033GB3055
    BOSCH 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 18001 1482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AON3112
    LIOCHT AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA 2504
    LUCAS LRA 973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAILLE 72735586
    MAILLE MG587
    FEAR 51261017214
    FEAR 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543 102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549 202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PEICEANNA 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Déan Mionsamhail Cineál Bliain Eolas
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 – 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 – 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K 2003 - 11946cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997 – 2002 11946cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997 – 2002 11946cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836K 2003 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997 – 2002 11946cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840K 1997 – 2002 11946cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946cc, 408HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997 – 2002 11946cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843K 1997 – 2002 11946cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 b 2005 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 b 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028K 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228c 2002 – 2004 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 b 2004 – 2005 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 mb 2004 – 2005 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340k -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 b 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 mb 2005 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135K 2009 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140K 2009 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143K 2009 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 245HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ I CITO 130 kW 1999 - 4249cc, 177HP
    ERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2012 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 613 D -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 615 D -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 810 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cil, 102HP
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 813D -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 814 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cil, 136HP
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 815 D -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 815DA -  
    MERCEDES-BENZ ATHRAITHE 816 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cil, 152HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 300 2000 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 300 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG I 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG I 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 400 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 400 2000 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 5000 2012 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 300 2000 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 300 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG I 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG I 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 400 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG i 400 2000 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ag 4000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201cc, 326HP

    Warrty cáilíochta nitel:

    Soláthraíonn ár gcuid táirgí go léir seirbhís bharántas bliana.Má tá aon fhadhb cáilíochta ag an táirge féin ó dháta an cheannaigh, tar éis daingniú ónár roinn iniúchta cáilíochta, cuirfimid táirgí branda nua ar fáil saor in aisce.

    Sprioc corparáideach Nitel:

    Is é sástacht na gcustaiméirí ár sprioc, agus tá súil ó chroí le caidreamh comharchumann cobhsaí fadtéarmach a bhunú le custaiméirí chun an margadh a fhorbairt i gcomhpháirt.Ag tógáil amárach iontach le chéile! Maidir lenár gcuideachta "praghsanna réasúnta, am táirgthe éifeachtach agus dea-seirbhís iar-díolacháin" mar ár tenet.Tá súil againn comhoibriú le níos mó custaiméirí le haghaidh forbairt agus buntáistí frithpháirteach.Cuirimid fáilte roimh cheannaitheoirí ionchasacha teagmháil a dhéanamh linn.
    Is de bharr drochchumarsáide formhór na bhfadhbanna idir soláthraithe agus cliaint.Ó thaobh cultúir de, féadfaidh drogall a bheith ar sholáthróirí rudaí nach dtuigeann siad a cheistiú.Briseann muid na bacainní sin chun a chinntiú go bhfaigheann tú an méid a theastaíonn uait go dtí an leibhéal a bhfuil tú ag súil leis, nuair is mian leat é.Is é ár gCritéar am seachadta níos tapúla agus an táirge atá uait.

     

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é